Sākums > Kāzu Pakalpojumi

Ieva Kreicberga

Ieva Kreicberga

Pakalpojumi:

Studēju Audiovizuālo mediju mākslu maģistrantūrā, kur apguvu fimēšanas un montāžas mākslu. Es uzreiz sapratu, ka viens no maniem mīļākajiem darbiem ir filmēt kāzas. Lai gan tas ir grūts darbs, jo 12 stundas nepārtraukti jābūt kontaktā ar cilvēkiem, tomēr vēl joprojām tā ir mana sirdslieta, no kuras gūstu enerģiju.
Man ļoti svarīgs ir emocionālais kontakts ar pāri, lai es spētu video izveidot personīgāku un emocionālāku. Tāpēc būtiski ir pirms lielā notikuma satikties, lai spēju atrast kontaktu, izprast vēlmes un atrast emocionālo saikni. Kāzu dienā es praktiski nemaz nerunāju, nelieku speciāli pozēt un kadri netiek mākslīgi veidoti.

Man ir svarīgi, lai video neparāda tikai notikumu konstatāciju, bet arī atspoguļotu tās dienas sajūtas. Es ļoti individuāli pieeju katram projektam – es veidoju pārdomāti ne tikai treilerus, bet līdzīgā stilā tiek montēta arī filma. Tajā parādās ne tikai dialogi, bet arī palēlināti kadri, kas samontēti atbilstoši jūsu mīļākajai mūzikai. Daudzi man ir teikuši, ka es kā sieviete spēju emocionāli uztvert un nofilmēt tos mirkļus, ko varbūt neierauga vīrietis.

Tel.: 26132177
E-Pasts: [email protected]