Sākums > Kāzu Pakalpojumi

Kāzu vadītāja un plānotāja Dagnija

Kāzu vadītāja un plānotāja Dagnija

Pakalpojumi:

Mana nopietnā jurista ikdiena liek man izpausties un darīt ko bezgala skaistu savā brīvajā laikā. Pēc tam, kad mana māsa un vēlāk arī vairāki draugi mūs palūdza būt par vedējiem, sapratu, ka tieši kāzas ir tās, kas piepilda manu sirdi, dod spēku strādāt un liek būt laimīgai. Pie vainas noteikti ir mīlestība, kas iemīlējušos cilvēkos staro tā, ka apstaro arī visus kāzu viesus, vedējus, vadītājus... Esmu nelabojama romantiķe, tāpēc ikvienas kāzas man ir izaicinājums - raisīt emocijas, rast skaistu stāstu jaunai pasakai, pārvērst to scenārijā, tad īstenot to...

Nenodarbojos ar konveijerkāzu organizēšanu. Negribu kļūt par tādu vadītāju, kas sajauc jaunā pāra vārdus, jo tie aizmirsti nomainīt kārtējā standarta scenārijā. Katras kāzas vēlos īpašas, lai kāzu viesiem, kas biežāk tiek aicināti uz kāzām arī būtu interesanti. Arī nestandarta kāzas ir manā gaumē.

Neuzspiežu savas vēlmes, bet īstenoju jaunā pāra idejas, apvijot tās ar savām fantāzijām, lai sapnis kļūtu neaizmirstamā īstenībā.

Esmu ne tikai kāzu vadītāja, bet arī kāzu organizatore, vedēju palīgs.
Par vedējiem parasti izvēlamies labākos draugus, mīļākos radiniekus. lai arī viņiem kāzas neizvērstos par milzīgu darbu, negulētām pirmskāzu naktīm, visus darbiņus varu apdarīt viņu vietā - gatavoju ielūgumus, galda kartes, kāzu avīzes, dziesmu grāmatas, telpu dekorus, vadu amizantas un dikti jautras spēles, mēdzu dziedāt pirmo valsi...

Tāpat kopā ar vīru, ar kuru mūs vieno brīnumskaisti gandrīz 10 gadi laulībā - esam arī vedēji...

Ir izveidojusies laba sadarbība ar vairākām muzikantu apvienībām, fotogrāfiem, videooperatoriem, viesu namiem.

Draugi saka, ka esmu sieviete - svētki, jo ar mani vienmēr ir dikti jautri.

Tiekamies, runājam, darām - lai Jūsu baltā diena būtu kā brīnumskaists izsapņots sapnis, ar skaistu piepildījumu un mīļām atmiņām!


Adrese:
A.Upīša iela 12 a, Valmiera, LV-4201

Tel.: 28610420
E-Pasts: [email protected]