Sākums > Kāzu Pakalpojumi

Brīvticība (ticība ārpus reliģiskām organizācijām)

Brīvticība (ticība ārpus reliģiskām organizācijām)

Pakalpojumi:

Piedāvājam reliģiska satura Laulības ar trim būtiskām atšķirībām, kuras esi sastapis līdz šim institucionālajās draudzēs:
* Ātri un bez smagām klātienes sagatavošanās mācībām (izdales materiāli tiek izsniegti e-vidē), ietaupot jaunlaulāto laiku un ceļa izdevumus, tās apmeklējot;

* Ar svētku norisi Jaunā pāra izvēlētā vietā – dabā pie upēm, ezeriem un jūras, pilīs, viesu namos vai ģimenes mājās vai pat gaisa balonā;

* Pēc kāzām neuzbāžoties ar baznīcu aktivitātēm un ļaujot turpmākā mūžā katram brīvi ticēt un nepiesaistot cilvēkus nevienai draudzei (brīvticība).
_____________________________________________
* Laulātie var pārstāvēt dažādas reliģiskās tradīcijas, jo neviens tās negrasās normēt vai kaut kādā veidā kontrolēt.

* Laulību ceremonija var notikt arī angļu un krievu valodā.

* Piedāvājam Sudraba un Zelta kāzu jubilejas svinību liturģiju savas mājas dārzā, pils graznā zālē uz kuģa klāja vai jebkādfā citā atbilstošā vietā.

* Laulātajam pārim (arī Sudraba un Zelta kāzu gadījumā) tiek izsniegta apliecība, ka viņi saņēmuši šo īpašo svētību, par to izdarot ierakstu brīvmācītāja Svētdarbību žurnālā.

* Laulībās iespējams saņemt Svēto Vakarēdienu un vienoties par citiem svētku norises papildinājumiem.

* Laulību svētku norisi (arī pašas svinības, nelielu ceļojumu, mielasta laiku utt.) mums iespējams iemūžināt ar teicamu NIKON firmas foto tehniku, saņemot profesionālas kvalitātes digitālās fotogrāfijas CD diskā, par to vienojoties atsevišķi.

* Laulībās brīvticigiem (ārpus institucionālām baznīcām esošiem) cilvēkiem netiek prasīts iestāties redzamā draudzē un solīt pildīt kaut jel kādus institucionālus draudzes locekļu pienākumus, ikgadējās biedru iemaksas, desmitās tiesas ziedojumus vai tamlīdzīgas obligātas mantiskas nodevas (tās parasti turpmākajos gados pēc kāzām ir saistošas visās institucionālajās reliģiskajās draudzēs, saskaņā ar to statūtiem).

* Brīvi ticīgo Laulībām vai citām svētdarbībām nav nekāda sakara ar kādām kristīgajām vai citām reliģiskajām organizācijām. Atšķirībā no daudzām Latvijas kristīgajām baznīcām, mūs nesponsorē un nekontrolē neviena Latvijas vai ārvalstu reliģiskā organizācija vai tās meitas organizācija. Ziņas par kristītajiem, laulātajiem un tml. netiek nodotas nevienai no tamlīdzīgām organizācijām vai viņu misijām ne Latvijā, ne ārpus tās.

* Laulību iespējamās vietas var būt gan dabā – pie jūras, ezera, uz plosta vai kruīzkuģa, savas dzimtas mājas pagalmā, pilī, viesu mājā u.c. ierastās vai ne tik ierastās vietās.

* Kāzu foto jebkurā kāzu ceremonijā un saviesīgajos pasākumos, ceļojumā utt.

* Jaunlaulātoindividuāla fotosesijas pirms vai pēc kāzu svinīgās daļas.

* Kāzu organizēšana.
* Laulības gaisa balonā.


Adrese:
Rīgas rajons

Tel.: 29107312
Otrs Tel.: 64021908
E-Pasts: [email protected]
Weblapa: http://www.ticu.lv/?page_id=3742