Sākums > Kāzu Foto Galerijas

Jolanta un Mareks - Kāzu Foto Galerija / Pieredze

Mūsu jautrās kāzas notika pavisam nesen 31.maijā.

Biju jau saģērbusies un gaidīju līgavaini,kad atskanēja zvans pie durvīm,gāju atvērt,bet tur stāv vedējmāte un nevis līgavainis,bet mans kolēģis pārģērbies par mūku,tas bija tāds pārsteigums,viņs nometās uz viena ceļa un sniedzot man maijpuķīšu pušķi teica: ”Vai tu mani precēsi” ??? Kad viņam atteicu,tikai tad pa durvīm ienāca gaidītais līgavainis un pasniedza man fantastisku pušķi.


Tālāk viss bija bez starpgadījumiem. Aprakstīsu nedaudz no mūsu interesantā ceļojuma. Mums Rātslaukumā bija jāatrod sarkana sirsniņa uz kuras bija norāde,ka mums jāiet pie lielā pulksteņa un jāsniedz muzikāls priekšnesums. Tur bija nolikts akordeons,tad mans vīriņš spēlēja uz akordeonu un es dziedāju,sniedzām visiem interesentiem nelielu koncertu.

Tālāk mums bija jādodas uz blakus esošo Euroskor veikalu. Tur līgavai bija jāatrod un jāuzmēra lielākā izmera apavs,bet līgavainim jāatrod mazākā kurpīte. Tā tas izskatījās bildē...


Tālāk devāmies uz lielā Ventas tilta,kur sagaidīja kārtējais ,interesantais un negaidītais pārsteigums. Tika ieslēgts magnetafons,kurā skanēja dziesma ”Pastumpastum,pietupies” un tā mēs visi pāri tiltam devāmies pastum,pastum,pietupies solī...no malas laikam bija visai iespaidīgs skats,jo mašīnas pīpināja bez mitas.


Bija vēl daudz un dažādi pārbaudījumi,bet visus jau nevar aprakstīt. Tā kā pati un vedējmāte un mana māsa dziedam ansamblī,tad neizpalika arī daudz dažādu priekšnesumu,kur piedalījās arī līgava. Diezin vai kād bij redzējis līgavu kovbojcepurē dejojam līnijdejas...


Uzlikušas Bonopartu cepures nodziedājām arī slavenos Bonopartus,tos gan nācās atkārtot,jo visiem ļoti pati ka.


Un tad vēl visiem ļoti lielu jautrību izraisīja medmāsiņu šovs...


Tā jau laikam ir,ka citas līgavas tādās aktivitātēs nepiedalās,bet ja es ikdiena esmu tik atraktīva,kādēļ savā kāzu dienā man sēdēt malā? Ne velti vēlāk draugi teica,ka tās esot bijušas jautrākās kāzas,kādās jebkad esot bijušas. Jā un vēl nevaru nepieminēt mūsu kolosālos pirātus,viņi bija sagatavojuši satriecošu programmu,kuru es arī diemžēl šeit nevarēšu a prakstīt,bet pievienošu vienu jautru bildīti.


Vēl jau bija tik daudz jauku notikumu,ka tagad pati brīnos kā to visu paspējām. Izbraucām gan zirgu pajūgā,gan pajājām zirga mugurā,grūti gan man bija tikt tam zirgam mugurā.


Ar viesiem tika pabūts pie jūras un uz mola,bija fotosesija uz kuģa,kur ar lielām grūtībām uzrāpāmies kuģa priekšgalā un attēlojām kadru no Titāniks. Tāpat izstaigājām enkura parku,kur pabraucām arī ar plostu,izstaigājām džungļu taku. Pabraukājām arī ar laivu pa Būsnieku ezeru,kur mums pie laivas piepeldēja gulbītis,tas bija tik skaisti. Bija viss kā pasakā un galvenais,ka saulīte arī mūs lutināja. Novēlu arī visām topošajām līgaviņām,lai viss izdodas tieši tā,kā jūs vēlaties.Pievienot komentāru


Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *