Sākums > Kāzu Foto Galerijas

Inga un Jānis - Kāzu Foto Galerija / Pieredze

Bildinājumu, kurš bija ļoti gaidīts, Jānis man izteica jau februārī, tāpēc laika gatavoties kāzām bija pietiekoši. Paziņojām vecākiem un pamazām sākām visu plānot. Domāju, ka īstās kleitas atrašana prasīs ļoti daudz laika, tāpēc tās meklēšanu sāku ļoti savlaicīgi, arī izvēle "aukstajos" gadalaikos ir lielāka, jo precas mazāk pāru, kā vasarā. Kleitu atradu nedēļas laikā, iegādājos to veikalā "Belle" pasūtīju tikai plīvuru, kas bija jāgaida ilgāk. Grūtāk gāja ar Jāņa uzvalka izvēli, to atradām pēdējās nedēļas pirms kāzām un iegādājāmies veikala "Sunset suits".
Jau zinājām, ka kāzas noteikti nebūs baznīcā, tāpēc dzimtsarakstu nodaļu izvēlējāmies, to, kas tuvāk mājām un tā arī likās visjaukākā- Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas nodaļa Zemgaļu ielā 1. Izvēloties kāzu datumu un laiku, palūdzām arī mūzikas sarakstu, lai izvēlētos vēlamo dziesmu, kuru spēlēs mums ienākot zālē. Izvēlējāmies Baha ārija no kanona Re, jo nevēlējāmies ierasto kāzu maršu. Zinot, ka viesu nebūs daudz, atradām nelielu, omulīgu viesu namu "Mazpipari", kas atrodas Garkalnē, Ādažu novadā.
Kad svinību laiks un vieta tika izlemti, sākām domāt par ielūgumu dizainu un ielūdzamo viesu sarakstu. Visus ielūgumus darināju pati, ne tikai tāpēc, ka tā ir izdevīgi, bet tāpēc, ka neviens nevarētu izgatavot tieši tādus ielūgumus kā paši vēlējāmies. Arī šampaniešu glāzes un kāzu svečturi dekorēju pati, viss bija noformēts vienā stilā.
Lai izklaidētu viesus vakara gaitā, atradām jauku kāzu vadītāju Inesi Cauņu. Profesionālu fotogrāfu mums ieteica draugi (vadimsishikov.com). Fotogrāfa atrašanā ikvienam ieteiktu pievērst īpašu uzmanību, jo bildes Jums paliks uz visu mūžu. Iztērētā naudiņa atmaksāsies kvalitātē.
Par vedējiem izvēlējāmies manu brāli Ivaru un viņa draudzeni Zani, tā bija ļoti laba izvēle, jo viņi mums palīdzēja ne tikai kāzu organizēšanā, bet arī bija mūsu šoferi un morāls atbalsts.
Visus ziedus gan pušķi, gan līgavaiņa un vedēja piespraudes, un auto dekoru pasūtījām pie paziņām veikalā www.ansiss.lv ziedi bija burvīgi, viss bija tieši tā kā vēlējāmies. Kūku pasūtījām vienā stāvā ap 5kg, rotātu ar svaigiem augļiem un avenēm, vienkārša, bet garda. Gredzenus pasūtījām neparastus, no divām stīpiņām baltas un dzeltenas, manā gredzenā iestrādāja dimantiņus, gredzenus pasūtījām juvelieru veikalā "Gemmi" Lāčplēšu ielā, taču tur mums sanāca nepatīkams incidents, tāpēc nevienam neieteiktu tur neko pirkt, ja nevēlas būt apkrāpti.
Par speciāli man izgatavotām skaistajām pērļu rotām jāsaka liels paldies manai draudzenei Jūlijai (www.fancy.ucoz.lv).
Uz pēdējo brīdi atliku make-up un frizūras meistares meklējumus. Grimmam izvēlējos Gitu Turku (www.gitaturka.lv) ļoti jauka un profesionāla meistare, kura mani pat atveda no frizētavas uz mājām, kad gadījās pārpratums un nebija, kas mani aizved jau safrizētu un ar plīvuru matos lai tālāk pucētos! Frizūru izvēlējos interneta bildēs, izdrukāju un ar bildi gāju pie savas pastāvīgās frizieres Ineses izrunāt visu kā un ko vēlos. Frizūru iepriekš neizmēģināju, taču grimmu iesaku iepriekš izmēģināt.
Sākumā likās, ka kāzas organizēt ir vieglāk, taču jo grūtāk ir organizēt un smalkāk visu pārdomā, jo vieglāk ir vēlāk, gadīsies mazāk aizķeršanos un nepatīkamu momentu, nebūs vēlāk jādomā par to, ka kaut kas ir aizmirsts, vai kaut ko vajadzēja izdarīt savādāk.


Kāzu diena.
Kāzu dienā Jānis kopā ar vedējiem atbrauca izpirkt mani uz vecāku mājām. Satikšanās brīdī abiem liels prieks un saviļņojums, cik visi skaisti un šodien beidzot mūsu kāzu diena klāt! Gribējās tik daudz kur paspēt pabūt un sabildēt dažādas bildes, ka ieplānojām pāris stundas fotografēties jau pirms kāzu ceremonijas Vecrīgā, viesnīcā un citās vietās, kas atrodas Rīgā un turpināt foto sesiju arī pēc ceremonijas ar braucienu uz Saulkrastu jūru.
Atbraucot uz centru, sastapām TV3 žurnālistus, kuri gatavoja ziņu izlaidumu, mēs tikām nointervēti, safilmēti, bijām satraukušies un saviļņoti, taču mūsu ieguvums- mums ir neliels video uzņēmums no mūsu kāzu dienas.
Tālāk noritēja fotografēšanās pēc iepriekš izdomāta maršruta. Līdz pienāca laiks doties uz dzimtsarakstu nodaļu. Nodaļā valdīja nopietna un svinīga atmosfēra, mums lika sagatavot pases, Jānim lika kaut kur vēl parakstīties, vedēji sagatavoja mūsu gredzenus un atlika tikai sagaidīt ceremonijas sākumu. Kad mūs aicināja iekšā ceremoniju zālē, skanot mūsu izvēlētajai dziesmai, knapi noturos, lai neraudātu, tas bija patiesi aizkustinošs brīdis, neaizmirstams. Ceremonija tiek novadīta, apmaināmies ar gredzeniem un esam ļoti priecīgi par to, ka tagad esam viena ģimene.
Daļa viesu devās uz viesu namu, otra daļa devās mums līdzi uz jūru fotografēties un pa ceļam pieslēgt mūsu atslēgu uz tilta, nelikām to Vecrīgā, lai to nenogriež.
Atbraucot uz viesu namu, mūs sagaidīja dažas tradīcijas, daži pārbaudījumi, kā jau kāzās ierasts. Vēlāk sēdāmies pie galda, iededzām 3 sveces ar vecāku palīdzību, turpinājās vakars ar dažādiem konkursiem un tostiem. Vakarā pienāca laiks mūsu pirmajai dejai, šim pasākumam ierakstījām dziesmu "When a man loves a women" muzikālā izpildījumā, bez vārdiem un viesiem lūdzām pūst ziepju burbuļus mums apkārt.
Pamazām pienāca vakars, bijām saguruši, tāpēc lūdzām, lai mičošana sākas jau 23 vakarā, nevis kā ierasts tieši pēc pusnakts, vakara vadītāja visus salasīja, novadīja mičošanu, tikām ietērpti jaunās drānās, man priekšauts un aube, Jānim- cepure. Sadalījām pienākumus, kas māju tīrīs, kas bērnam pamperus mainīs, kas seriālus skatīsies... pienākumu iegūšanai bija jāpārspridzina balons un jāizlasa zīmīte, kas bija iekšā.
Pienāca laiks negaidītajam pārsteigumam no vedējiem- gaisā laižamas laternas naksnīgajās debesīs, kuras iededzina ar sauso spirtu un tās darbojas, ka mazi, krāsaini gaisa baloni. Laižot tos gaisā, viesiem vajadzēja kaut ko novēlēt jaunajam pārim. Tas bija ļoti skaisti!
Sadalījām jau kā sieva un vīrs kāzu torti, pateicāmies vecākiem, vedējiem, vakara vadītājai un viesu nama saimniecei ar nelielām dāvaniņām. Tā arī pamazām mūsu kāzas virzījās noslēgumam.
Dažādu iemeslu dēļ ieplānojām kāzu ceļojumu pēc medusmēneša, manuprāt, tādā veidā, mēs ne tikai pagarinām mūsu vasaru, bet arī pašu medusmēneša noskaņu!
Novēlu ikkatram piedzīvot savas sapņu kāzas, neskumt, ja kaut kas procesā tomēr nav tā, kā bijāt izsapņojuši, katras kāzas ir savādākas ar savu rozīnīti, Jūsu kāzas būs pašas labākās, tikai tādēļ vien, ka ir tik gaidītas un tiešām Jūsu kāzas!

Pievienot komentāru


Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *