Sākums > Kāzu Foto Galerijas

Agnese un Oļegs - Kāzu Foto Galerija / Pieredze

Mūsu kāzas bija īpaša un neparasta diena. Divi mīloši cilvēki ir satikuši viens otru, un šajā dienā vēlas Dieva un cilvēku priekšā apliecināt, ka vēlas būt kopā uz mūžu. Pirms šī īpašā notikuma tagad jau vīrs mani bildināja ļoti romantiskā noskaņā. Pārsteidza mani iepriekš sarunātā restorānā, lūdzot manu roku.

Neaizmirstams mirklis, kad mans mīļotais bildina. Sirsniņa dauzījās aiz vien straujāk aiz laimes sajūtas. Pēc šīs dienas izmainījās tik daudz, sākām domāt kāda būs mūsu kāzu diena. Stāstījām viens otram kādu iztēlojamies.

Dalījāmies idejām! Zināju droši, ka manis izvēlēto kāzu kleitu vīrs redzēs pirmo reizi tikai baznīcā, jo gribējās, lai tas ir patīkams pārsteigums. Šajā laikā iemācījāmies darīt daudz dažādas lietas kopā, ko varbūt ikdienā nenākas darīt. Taisījām dažādas dāvaniņas. Man patīk saiņot, bet vīrs prot izdomāt kādas dāvanas.

Tā pienāca šī diena, bijām noskrējušies, bet tomēr nekur šī laimes dzirkstele nepazuda. Tā diena tuvojās, zinājām droši, ka esam viens otram, nav nekādu šaubu. Mūsu kāzas organizēja organizatore ar līgavas māsām un brāļiem. Fantastiska komanda, ļoti pozitīvi cilvēki.

Viņi kopā paveica neticami daudz, mums nudien šī kāzu diena bija pārsteigumu pilna. Ieskaitot arī naktsmītni ar romantisku noslēgumu – rožlapiņu vannu, skaistu aromātu piepildītu istabu, un mīkstu gultu, kur gūt spēku nākamajai dienai.Pievienot komentāru


Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Tamaara
Esmu pamaniijusi, ka latvieshiem tagad modee bildeeties rudzu laukos. Aarkaartiigi skaisti un latviski. Bildeem tad ir taada silta kraasa. :)

Jevgenija
Mīliet viens otru!!! :)

Oksana
Novēlu Jums to labāko. Es pazīstu līgaviņu, īsts saules stariņš.

Aigars
Agnese ir jauks cilvēks. Ar vislabākiem vēlējumiem. Lai izdodas ;)